THMU
HAVARIJNÍ SLUŽBA
Hlášení poruch - NONSTOP
Tel.: 472 774 777
Mob.: 724 068 255
THMU
THMU

Nabídka zaměstnáníTepelné hospodářství města Ústí nad Labem s.r.o.

vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici:

TECHNIK PŘENOSU DAT

Požadujeme: vzdělání minimálně SŠ (vyučen) v oboru elektro - měření a regulace, automatizace, nebo podobné, osvědčení dle Vyhl. 50/1978 Sb. § 6 nebo 7 do 1000 V, praxi v oboru minimálně 2 roky, odpovědnost, samostatnost, vysoké pracovní nasazení, řidičský průkaz skupiny „B“. Vítaná je znalost sítí LAN, VPN, M-Bus.

Pracovní náplň: servis, opravy a montáže zařízení pro přenos dat z měřičů tepla a ze systémů řízení předávacích stanic tepla, jejich konfigurace, kontrola přenesených údajů v systémech zpracování dat společnosti – dispečink apod., zajištění chodu dohledových zařízení dispečinku, spolupráce se správcem sítě IT, opravy měřících a regulačních prvků systémů pro řízení technologií předávacích stanic tepla. Občasné držení pracovní pohotovosti s výjezdy mimo běžnou pracovní dobu.

Nabízíme: zajímavou a perspektivní práci v příjemném kolektivu, pracovní dobu 37,5 hodiny týdně, 5 týdnů dovolené, možnost příspěvku zaměstnavatele na životní pojištění a penzijní připojištění, příspěvek na stravování.

Nástup možný ihned

 

TECHNICKÁ OBSLUHA VÝMĚNÍKOVÝCH STANIC

Požadujeme: vzdělání minimálně SŠ (vyučen) v oboru strojním nebo elektro, praxi v oboru minimálně 2 roky, odpovědnost, samostatnost, vysoké pracovní nasazení, řidičský průkaz skupiny „B“.  

Pracovní náplň: obsluha výměníkových stanic tepla a rozvodů tepla (manipulace, najíždění a odstavování zařízení, odstraňování poruch apod.), provádění pravidelných předepsaných úkonů a kontrol zařízení, provádění drobných oprav.

Nabízíme: zajímavou a perspektivní práci v příjemném kolektivu, pracovní dobu 37,5 hodiny týdně.

5 týdnů dovolené, možnost příspěvku zaměstnavatele na životní pojištění a penzijní připojištění, příspěvek na stravování, sick days.

Nástup možný od 1. 5. 2018

 

Přihlášky s krátkým strukturovaným životopisem a s popisem průběhu dosavadní odborné praxe a souhlasem se zpracováním osobních údajů zasílejte na adresu:

Tepelné hospodářství města Ústí nad Labem s.r.o., Malátova 2437/11, 400 11 Ústí nad Labem, případně na e-mail: hedvika.buresova@thmu.cz

 

VEDOUCÍ ÚČTÁREN

Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru, praxi v oboru 5 let, dobrou znalost práce na PC, odpovědnost, samostatnost, vysoké pracovní nasazení, organizační schopnosti, řidičský průkaz skupiny B (není podmínkou)

Pracovní náplň: odpovídá a řídí činnost účtáren společnosti v oblasti účetní, daňové, investiční, informační a finanční; vyhodnocuje hospodaření společnosti; sestavuje výkazy, hlášení statistickému úřadu, přiznání k daním (např. DPH) nebo podklady pro daňového poradce a auditora, apod.

Nabízíme: zajímavou a perspektivní práci, možnost odborného rozvoje, platové podmínky odpovídající pracovním výkonům, systém bonusů, 5 týdnů dovolené, 4 dny volna při indispozici

Nástup možný ihned

Písemné přihlášky s krátkým strukturovaným životopisem, s kopiemi dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání a s popisem průběhu dosavadní odborné praxe, případně s referencemi zasílejte do 18. 5. 2018 na adresu: Tepelné hospodářství města Ústí nad Labem s.r.o., Malátova 2437/11, 400 11 Ústí nad Labem, případně na e-mail: renata.aimova@thmu.cz

Případné další informace poskytne: paní Ing. Renata Aimová, tel. 472 770 140 


Užitečné odkazy

Výhody dálkového vytápění

- spolehlivost

- komfort

- šetrnost k životnímu prostředí

- příznivá cena bez dalších nákladů
Tepelné hospodářství města Ústí nad Labem s.r.o.
Malátova 2437/11, 400 11 Ústí nad Labem
IČ: 49101684
DIČ: CZ49101684
e-mail: thmu@thmu.cz
havarijní služba - dispečink
472 774 777, 724 068 255

ústředna
472 770 140, 724 005 733
© 2014 Tepelné hospodářství města Ústí nad Labem s.r.o., vytvořilo studio Lagarto.cz